Kominiarz Gorzów Wielkopolski – usługi kominiarskie

Kominiarz Gorzów Wielkopolski

Wiele osób zapomina o tym, że przeglądy kominiarskie są wymaganymi prawem polskim przeglądami technicznymi i w każdym budynku powinny się one odbywać przynajmniej raz do roku. O ile pamięta się o tym zazwyczaj w różnego rodzaju instytucjach, firmach, czy nawet wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych, o tyle właściciele domków jednorodzinnych bardzo często zapominają o tej konieczności.

Nasz kominiarz Gorzów Wielkopolski przeprowadza profesjonalne przeglądy techniczne instalacji, jak również zajmuje się czyszczeniem kominów. Istnieje również możliwość wystawienia stosownej opinii lub ekspertyzy dla właściciela lokalu. Dysponujemy bardzo nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu nasze usługi są solidne i rzetelne. Nasi kominiarze dojeżdżają do Państwa domów i mieszkań w ustalonym terminie i na życzenie wystawiają również faktury.

Usługi kominiarskie Gorzów Wielkopolski – opis ogólny

Nasz zakład kominiarski oferuje Państwu pełen zakres usług. Przede wszystkim, wykonujemy w Państwa lokalach przeglądy techniczne kominów i wyciągów co roku.

Zajmujemy się również profesjonalnym czyszczeniem wentylacji oraz:

  • wystawiamy ekspertyzy i opinie,
  • konserwujemy Państwa instalacje,
  • diagnozujemy wszelkie problemy,
  • udrażniamy instalacje i przywracamy ciąg w kominie,
  • działamy w formie pogotowia, które można wezwać w razie potrzeby,
  • doradzamy.

Nasze usługi kominiarskie Gorzów Wielkopolski wykonujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu. Posiadamy też stosowne zezwolenia i licencje. W przypadku większych zleceń z Państwa strony, istnieje możliwość uzgodnienia indywidualnej oferty handlowej.

OFERTA

Opinia/ekspertyza kominiarska Gorzów Wielkopolski

Nikt nie jest w stanie samodzielnie ocenić tego, czy ciąg w kominie jest odpowiedni i wentylacja działa prawidłowo. Nasi kominiarze posiadają jednak odpowiedni sprzęt i są wykwalifikowani do takiej oceny. Na pewno ekspertyza kominiarska Gorzów Wielkopolski wydana przez nich będzie honorowana przez wszelkie instytucje, jak i przez ubezpieczycieli.

Kominiarze bez problemu doradzają wszystkim Klientom. Ich opinia kominiarska Gorzów Wielkopolski niejednokrotnie służy lokatorom w sporach z właścicielami mieszkań. Pomagają oni również zwrócić się do właściciela o wykonanie właściwych napraw i konserwacji. Sami są w stanie wykonać je na miejscu w lokalu u klienta, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Niezbędny sprzęt i akcesoria mają zawsze przy sobie.

Warto pamiętać o tym, że niesprawna instalacja wentylacyjna stanowi nie tylko ryzyko pożarowe. Poza nim, w lokalu może pojawiać się pleśń i grzyb, jak również niepotrzebna wilgoć. Dlatego kominiarze dokonują bardzo szczegółowej ekspertyzy.

Czyszczenie kominów Gorzów Wielkopolski

Wiele osób uważa, że nowoczesne wentylacje i kominy hybrydowe nie zanieczyszczają się tak jak kiedyś. Warto jednak pamiętać, że jakiekolwiek nieprawidłowości podczas montażu, czy też zabiegów renowacyjnych mogą prowadzić do takich zanieczyszczeń, co stanowi ryzyko niedrożności całej instalacji.

Nasi kominiarze wykonują czyszczenie kominów Gorzów Wielkopolski za pomocą profesjonalnego sprzętu. Posiadają odpowiednie zezwolenia i licencje. Każdy z nich może prowadzić prace na wysokościach, co jest niezbędne.

Warto pamiętać o tym, aby przeprowadzić profesjonalne czyszczenie kominów Gorzów Wielkopolski przynajmniej raz do roku. W szczególności właściciele domów jednorodzinnych powinni na to zwracać uwagę. W razie jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków, większość ubezpieczycieli wymaga stosownych dokumentów potwierdzonych przez licencjonowany zakład kominiarski. Czyszczenie komina najlepiej przeprowadzić jeszcze przed okresem grzewczym, aby mieć pewność, że działa on poprawnie.

Przegląd komina/przewodów kominowych Gorzów Wielkopolski

Wykonywanie przeglądów technicznych kominów i wyciągów jest obowiązkowe i należy przeprowadzać je przynajmniej raz do roku. Nie mają z tym problemu instytucje, firmy, czy też całe wspólnoty mieszkaniowe. Niestety, właściciele domów jednorodzinnych nie zawsze wykonują u siebie przegląd komina Gorzów Wielkopolski. Należy o tym bezwzględnie pamiętać i umówić spotkanie z naszym kominiarzem.

Każdy z nich posiada profesjonalny sprzęt i kwalifikacje. Wykonujemy przegląd przewodów kominowych Gorzów Wielkopolski w domach klientów sprawnie, ale niezwykle skrupulatnie. Dbamy o to, aby instalacje domowe funkcjonowały sprawnie i rzetelnie. Jeżeli tylko pojawia się jakiekolwiek przypuszczenie o braku szczelności komina, jesteśmy w stanie naprawić usterkę od ręki lub umówić się z Klientem w dogodnym dla niego terminie na takie prace.

Po wykonaniu naszych prac, wystawiamy dla Państwa niezbędne opinie, ekspertyzy lub protokoły. Takie dokumenty są niezbędne do sprzedaży nieruchomości, ale niekiedy również w celu przedstawienia ich różnym instytucjom. Na życzenie Klienta, wystawiamy również fakturę za naszą pracę.

Przegląd komina Gorzów Wielkopolski wykonany przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa przez cały okres grzewczy. Najlepiej wykonać go jeszcze przed rozpoczęciem takiego okresu, aby mieć pewność, że całość instalacji jest sprawna.