Kominiarz Łódź – usługi kominiarskie

Kominiarz Łódź

Nasza firma usługi kominiarskie świadczy na najwyższym poziomie. Przede wszystkim, dojeżdżamy do naszych klientów na terenie Łodzi i jej okolic. Współpracujemy z większymi firmami i instytucjami, ale również z Klientami indywidualnymi. Przeprowadzamy obowiązkowe coroczne przeglądy techniczne, jak również naprawiamy instalacje i wystawiamy ekspertyzy kominiarskie.

Każdy nasz kominiarz Łódź to osoba doświadczona, posiadająca licencję oraz zgodę na pracę na wysokościach. Dysponujemy również bardzo nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu bardzo szybko możemy przeprowadzić przegląd kominiarski i sprawdzić ciąg w Państwa domu.

Nasz kominiarz, w razie takiej konieczności, może od ręki dokonać naprawy lub renowacji komina, jeżeli posiada wszystkie części. W innej sytuacji, może się z Państwem umówić o dogodnej porze. Na życzenie Klienta, wystawiamy faktury. W przypadku większych zleceń, chętnie negocjujemy ceny naszych usług.

Usługi kominiarskie Łódź – opis ogólny

Nasz Zakład kominiarski od wielu lat działa w Łodzi i okolicach i cieszy się sporym powodzeniem. Co roku odwiedzamy tych samych Klientów, aby wykonać w ich domach obowiązkowe przeglądy techniczne.

Poza przeglądami kominiarskimi świadczymy również inne usługi kominiarskie Łódź:

  • zajmujemy się czyszczeniem kominów oraz przywracaniem ciągów,
  • wystawiamy dla Państwa ekspertyzy i opinie kominiarskie,
  • wykonujemy naprawy i renowacje instalacji,
  • doradzamy,
  • działamy jako pogotowie kominiarskie.

Nasz kominiarz jest w stanie pomóc Państwu i w razie jakiejkolwiek awarii, przywrócić spokój i bezpieczeństwo. Warto pamiętać o tym, że sprawna wentylacja to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki niej, znika z domu zbędna wilgoć, która zazwyczaj odpowiada za wszelkiego rodzaju pleśnie i grzyby na ścianach. Te zaś są niebezpieczne dla zdrowia, w szczególności małych dzieci.

OFERTA

Opinia/ekspertyza kominiarska Łódź

Warto pamiętać o obowiązkowych przeglądach kominiarskich, które należy przeprowadzać w lokalach przynajmniej raz do roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie i większe instytucje zazwyczaj nie mają z tym problemu. Właściciele domów jednorodzinnych zapominają niejednokrotnie o takiej konieczności.

W sytuacji nagłego zdarzenia, na przykład pożaru, ubezpieczyciel może jednak nie wypłacić odszkodowania, jeżeli nie zostanie mu okazana opinia kominiarska Łódź. Nasz kominiarz wykona w Państwa domu niezbędny przegląd i bez problemu wystawi taką opinię dla danej instytucji.

Nasza ekspertyza kominiarska Łódź z pewnością będzie honorowana przez wszystkie instytucje. Poza tym, może się przydać w przypadku najmu nieruchomości. Dzięki niej, właściciel domu lub mieszkania będzie zmuszony do przeprowadzenia niezbędnych prac. Posiadanie opinii jest również konieczne, kiedy chcemy sprzedać swój dom.

Czyszczenie kominów Łódź

Każdy komin powinien być oczyszczany przynajmniej raz do roku, przed rozpoczęciem się okresu grzewczego. Wielu osobom wydaje się, że nowoczesne instalacje kominowe nie wymagają już czyszczenia, jednakże warto to weryfikować, dla swojej pewności. Nasz kominiarz przeprowadza czyszczenie kominów Łódź z użyciem nowoczesnego sprzętu, szybko i solidnie.

Można się z nim umówić na takie oczyszczanie komina o dogodnej porze dnia. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych nieprawidłowości, nasz kominiarz może również wykonać wszelkie niezbędne naprawy. Każdy z kominiarzy posiada licencję, jak również doświadczenie i wiedzę. Mogą oni również pracować na wysokościach.

Po oczyszczeniu komina, istnieje możliwość wystawienia opinii lub protokołu, który można przedstawić w instytucjach lub właścicielowi mieszkania. Warto zadbać w taki sposób o swoje bezpieczeństwo oraz zdrowie mieszkańców domu.

Przegląd komina/przewodów kominowych Łódź

Nasi kominiarze mogą wykonać u Państwa w domu przegląd komina Łódź. Posiadają odpowiedni, nowoczesny sprzęt oraz niezbędną wiedzę. Jest to bardzo ważne, ponieważ taki przegląd techniczny lokalu należy przeprowadzać co roku i jest to weryfikowane. W przypadku braku takiego przeglądu można się narazić na kary finansowe oraz na brak wypłaty świadczenia z ubezpieczenia domu, w wypadku pożaru lub innych okoliczności.

Przegląd przewodów kominowych Łódź to podstawa zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom. Po sprawdzeniu całej instalacji i ciągu, nasz kominiarz może wystawić ekspertyzę lub opinię do przedstawienia ubezpieczycielowi, lub innej instytucji. Jeżeli tylko cokolwiek go zaniepokoi, ma on również możliwość dokonania napraw na miejscu, ponieważ posiada niezbędny sprzęt.

Warto powierzyć taki przegląd prawdziwemu specjaliście, który zna się doskonale na kominach starych, jak i tych nowoczesnych, na przykład hybrydowych. Nikt nie powinien samodzielnie naprawiać komina w swoim domu, ponieważ grozi to niebezpieczeństwem. Znacznie lepiej jest powierzyć to zadanie naszym specjalistom, którzy z pewnością zrobią to najlepiej.

Sprawny komin przed sezonem grzewczym, to również brak wilgoci, na którą jesteśmy narażeni. Często bywa ona przyczyną chorób układu oddechowego, dlatego najlepiej się jej pozbyć jeszcze przed nadejściem zimy.