Kominiarz Lublin – usługi kominiarskie

Kominiarz Lublin

Nasz Zakład Kominiarski funkcjonuje na lubelskim rynku już od lat i cieszy się sporym zaufaniem i popularnością. Co roku wykonujemy w Państwa domach i firmach niezbędne przeglądy kominiarskie, które są obowiązkowe dla każdego właściciela nieruchomości.

Nasz kominiarz Lublin dojeżdża do Klientów na terenie Lublina i okolic i wykonuje u nich szczegółowe i precyzyjne przeglądy, z których może wystawiać również ekspertyzy i opinie. Poza tym, w razie potrzeby wykona on również u Państwa wszelkie naprawy i renowacje komina i przywróci ciąg.

Funkcjonujemy również jako pogotowie kominiarskie i można nam zgłaszać różnego rodzaju awarie instalacji. W przypadku większych zleceń na przeglądy, na przykład firmowe – ustalamy ceny naszych usług indywidualnie z Klientami. Na życzenie wystawiamy również faktury VAT.

Usługi kominiarskie Lublin – opis ogólny

Nasz kominiarz posiada wszelkie kwalifikacje oraz licencje. Może pracować na wysokości i na jego wyposażeniu znajduje się bardzo nowoczesny sprzęt. Dzięki temu, wykonuje on solidne i szczegółowe przeglądy kominów i całych instalacji.

Poza przeglądami, nasze usługi kominiarskie Lublin, to również:

  • naprawy i renowacje kominów,
  • przywracanie ciągu,
  • wystawianie opinii i ekspertyz kominiarskich,
  • doradztwo.

Działamy też jako pogotowie kominiarskie i możemy w przypadku zgłoszenia dojechać szybko do Państwa domu i wykonać wszelkie niezbędne naprawy. Nikt nie powinien samodzielnie zajmować się renowacją, ani czyszczeniem komina, ponieważ grozi to niebezpieczeństwem. Znacznie lepiej jest powierzyć to zadanie fachowcom, którzy doskonale wiedzą, co robią.

Należy pamiętać o tym, że sprawna wentylacja, to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa pożarowego w domu. To również ograniczenie wilgoci, która często prowadzi do powstawania pleśni i grzybów w domach. Te zaś są groźne dla naszego zdrowia. Przegląd kominiarski i czyszczenie komina należy więc przeprowadzić przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego.

OFERTA

Opinia/ekspertyza kominiarska Lublin

Niekiedy firmy lub urzędy wymagają od właścicieli mieszkań przedstawienia potwierdzenia wykonania obowiązkowego corocznego przeglądu. Może być to konieczne na przykład w celu uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela. Nasz Zakład Kominiarski zajmuje się takimi obowiązkowymi przeglądami w domach i instytucjach. Nasza opinia kominiarska Lublin z pewnością będzie honorowana we wszelkich instytucjach oraz przez ubezpieczyciela.

Przeprowadzimy u Państwa przegląd, wykonamy czyszczenie komina i wszelkie niezbędne naprawy. Wówczas taka ekspertyza kominiarska Lublin będzie pewna i solidna. Poświadczy ona sprawność całej instalacji.

Najlepiej powierzyć przegląd kominiarski fachowcom, którzy zajmują się tym od wielu lat i doskonale wiedzą, na co należy zwrócić uwagę. Poza tym, nasi kominiarze dysponują również wysokiej jakości sprzętem.

Czyszczenie kominów Lublin

Przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego, należy obowiązkowo przeprowadzić przegląd komina i całej instalacji. Poza tym, warto również zdecydować się na czyszczenie kominów Lublin. Nawet te najnowocześniejsze mogą wymagać takiego oczyszczania. Jest to gwarancja bezpieczeństwa przez cały okres grzewczy. W szczególności nie mogą o tym zapominać właściciele domków jednorodzinnych.

Nasz kominiarz posiada odpowiedni, nowoczesny sprzęt i może pracować na wysokościach. Dzięki temu, wykona powierzone mu zadanie niezwykle sprawnie i solidnie. Na pewno nie warto samodzielnie czyścić swojego komina, ponieważ jest to zadanie niebezpieczne.

Nasza firma od lat zajmuje się czyszczeniem kominów. W razie jakichkolwiek problemów z instalacją, nasz kominiarz wykona również prace naprawcze i przywróci ciąg kominowy. Zweryfikuje działanie całej instalacji i przywróci jej sprawność, aby zimą mieć pewność, że komin działa prawidłowo.

Przegląd komina/przewodów kominowych Lublin

Zgodnie z polskim prawem, każdy właściciel lokalu powinien przeprowadzać jego przegląd techniczny raz do roku. Oczywiście, należy to zrobić za pośrednictwem fachowców takich, jak nasi kominiarze. Wykonamy u Państwa przegląd komina Lublin w sposób profesjonalny i rzeczowy. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, ale również niezawodny sprzęt, dzięki któremu szybko sprawdzimy wszelkie ciągi.

Sam przegląd przewodów kominowych Lublin to jednak nie wszystko. W razie jakichkolwiek usterek lub problemów, nasz kominiarz jest w stanie bardzo szybko i od ręki je usunąć. Zajmujemy się renowacją i czyszczeniem kominów. Najlepiej jest umówić spotkanie przed rozpoczęciem się sezonu grzewczego, aby mieć pewność, że zimą wszystko dobrze działa.

Przeprowadzamy również przeglądy kominów w większych firmach i instytucjach. W przypadku takich większych zleceń możemy negocjować ceny dla naszych Klientów. Na życzenie wystawimy Państwu również fakturę VAT, Warto zdecydować się na współpracę z naszym Zakładem Kominiarskim, który przeprowadza takie przeglądy kominiarskie od wielu lat i robi to skutecznie oraz sprawnie.

Zatrudniamy samych najlepszych fachowców i dbamy o zadowolenie naszych Klientów.